Warning: include_once(/homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-includes/header.php): failed to open stream: Permission denied in /homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-config.php on line 91

Warning: include_once(): Failed opening '/homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-includes/header.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php7.4') in /homepages/39/d171762761/htdocs/KsiazekSport/polsports/wp-config.php on line 91
Terminarze rozgrywek | Ksiazeksport
Premier Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League

















Kategoria | terminarze

Terminarze rozgrywek

Terminarz gier IV Pucharu Lata, 28-29 lipca 2012

SOBOTA      28  Lipiec  2012
GODZ       KATEGORIA        NR z klucza                            NAZWY  DRUZYN                                             BOISKO        NR MECZU
09.00    OPEN gr I             1 – 2             CICHE   –   ODROWAZ                                       1                1
09.00    OPEN gr I               3 – 4            CONNECTION   –   EAGLES                             2                2
09.00    OVER 30 gr II        4 – 2             DUCHY    –   WHITE Eagle Detroit                     3                 3

10.00    OVER 30 gr I        1 – 2             CHAMPION’S   –   ORAWA                              1                 4
10.00    OVER 30 gr I          3 – 4             IGLOOPOL   –   TARNOVIA                             2                5
10.00    OPEN gr III           1 – 2             PODHALE   –   HALNI                                     3                 6

11.00    OPEN gr II           1 – 2             JAGIELLONIA   –   CZARNI Cz.Dunajec          1                 7
11.00    OPEN gr II            3 – 4             CZARNI  Jaslo   –   WISLA  II                            2                 8

12.00    OVER 30 gr II       1 – 2             EAGLES   –   WHITE Eagle D.                           1                 9
12.00    OVER 30 gr II       3 – 4             WISLA   –   DUCHY                                           2               10
12.00    OPEN gr IV            1 – 2             DABROVIA Ustronianka   –   HETMAN           3               11

13.00    OPEN gr I            2 – 3             ODROWAZ   –   CONNECTION                       1                12
13.00    OPEN gr III           2 – 3             HALNI   –   WISLA  I                                        2                13
13.00    OPEN gr I            1 – 4             CICHE   –   EAGLES                                           3                14

14.00    OVER 30 gr I         2 – 3             ORAWA   –   IGLOOPOL                                   1                15
14.00    OVER 30 gr I          1 – 4             CHAMPION’S   –   TARNOVIA                         2               16

15.00    OPEN gr II             2 – 3             CZARNI Cz.D.   –   CZARNI Jaslo                     1               17
15.00    OPEN gr II           1 – 4              JAGIELLONIA   –   WISLA  II                           2               18
15.00    OPEN gr IV           2 – 3             HETMAN   –    IGLOOPOL                                3               19

16.00    OVER 30 gr II        2 – 3             WHITE Eagle D.   –   WISLA                            1                20
16.00    OVER 30 gr II         1 – 4              EAGLES   –   DUCHY                                         2                21
16.00    OPEN gr III             3 – 1             WISLA I   –   PODHALE                                         3               22

17.00    OPEN gr I           4 – 2             EAGLES   –   ODROWAZ                                  1               23
17.00    OPEN gr I             3 – 1             CONNECTION   –   CICHE                               2               24

18.00    OVER 30 gr I        4 – 2            TARNOVIA   –   ORAWA                                   1               25
18.00    OPEN gr IV            3 – 1            IGLOOPOL   –   DABROVIA Ustron                    2                26
18.00    OVER 30 gr I        3 – 1            IGLOOPOL   –   CHAMPION’S                          3               27

19.00    OPEN gr II             4 – 2             WISLA  II   –   CZARNI Cz.D.                                1               28
19.00    OVER 30 gr II       3 – 1             WISLA   –   EAGLES                                            2               29
19.00    OPEN gr II             3 – 1             CZARNI  Jaslo   –   JAGIELLONIA                      3               30

NIEDZIELA     29  Lipiec  2012
GODZ    KATEGORIA                                                       NAZWY  DRUZYN                                             BOISKO        NR MECZU
¼ finalu   –   cwiercfinaly

08.30    OPEN                  ZWYCIEZCA  GR I     –  2-ga  DRUZYNA  GR III               1               31
08.30    OPEN                  ZWYCIEZCA  GR II    –  2-ga  DRUZYNA  GR IV               2               32

09.45    OPEN                  ZWYCIEZCA  GR III   –  2-ga  DRUZYNA  GR I                 1               33
09.45    OPEN                  ZWYCIEZCA  GR IV   –  2-ga  DRUZYNA  GR II                2               34

½  finalu   –   polfinaly

11.00    OVER 30             ZWYCIEZCA  GR I    –  2-ga  DRUZYNA  GR II                1               35
11.00    OVER 30             ZWYCIEZCA  GR II   –  2-ga  DRUZYNA  GR I                 2               36

12.00            MSZA   POLOWA

12.45    OPEN                  ZWYCIEZCA  gry # 31   –  ZWYCIEZCA  gry # 32                 1               37
12.45    OPEN                  ZWYCIEZCA  gry # 33   –  ZWYCIEZCA  gry # 34                 2               38

F I N A Ł Y   OVER  30
o  miejsca    3 – 4

14.00    OVER 30              PRZEGRANY gry # 35   –  PRZEGRANY gry # 36                 2               39

o  miejsca    1 – 2

15.00    OVER 30              ZWYCIEZCA  gry # 35   –  ZWYCIEZCA  gry # 36                 1               40

F I N A Ł Y   OPEN
o  miejsca   3 – 4

16.00    OPEN                  PRZEGRANY gry # 37   –  PRZEGRANY gry # 38                2               41

o  miejsca   1 – 2

17.00    OPEN                  ZWYCIEZCA  gry # 37   –  ZWYCIEZCA  gry # 38                 1               42

18.30            –             WRĘCZENIE  NAGRÓD  I  OFICJALNE  ZAKOŃCZENIE  TURNIEJU

Zasady  zastosowania klucza  przy  tworzeniu  TERMINARZA
GRUPY  czterozespolowe  –  w  kolejnosci:     1 – 2,     3 – 4,      2 – 3,    1 – 4,     4 – 2,     3 – 1,
GRUPY  trzyzespolowe      –  w  kolejnosci:     1 – 2,     2 – 3,      3 – 1,

Już dostępne są terminarze lig  – wystarczy kliknąć na: “czytaj dalej”.

Metropolitan Soccer League
(Wiosna 2012)

Uwaga – godziny rozpoczynania spotkań przez nasze zespoły bedą podawane w piatkowych zapowiedziach każdego weekendu

Major Division
15 kwietnia
Vikings – Schwaben
International – Zrinski
Sockers – Connections
Gfreen-White – Eagles
United Serbs – Chicago Kickers
Uwaga – wszystkie mecze tej kolejki przeniesione na koniec rozgrywek

22 kwietnia
Zrinski – Eagles,
United Serbs – Schwaben
International – Kickers
Sockers – Vkings
Green-White – Connections

29 kwietnia
Schwaben – Kickers
Connection – Vikings
Eagles – Sockers, godz 2 p.m., Bensenville
Intenational – Green-White
Zrinski – United Serbs,

6 mają
Green-White – United Serbs
Schwaben – Zrinski
Intenational – Sockers
Connections – Eagles
Vikings – Kickers

13 maja
Zrinski – Vikings
Schwaben – Sockers
United Serbs – Connections
Kickers – Green-White
Eagles – International

30 maja
Kickers – Eagles
Zrinski – Connections
International – Schwaben
Sockers – Green-White
Vikings – United Serbs

3 czerwca
Conenctions – International
United Serbs – Sockers
Green-White – Schwaben
Kickers – Zrinski
Eagles  – Vikings

10 czerwca
Zrinski – Green-White
Eagles – United Serbs
Vikings – International
Conenctions – Schwaben
Kickers – Sockers

17 czerwca
Schwaben – Eagles
United Serbs – International
Connecgtiosn – Kickers
Sockers – Zrinski
Green-White – Vikings

First Division

15 kwietnia
Fire Academy – Podhale
Lions – Wings
Srpska – Liths
Pauzuje Morava
Uwaga – mecze z tej kolejki przeniesione na 10 czerwca

22 kwietnia
Srpska – Fire
Lions – Liths
Wings – Morava
Pauzuje Podhale

29 kwietnia
Wings – Fire
Morava – Srpska
Liths  – Podhale
Pauzuje Lions

6 maja
Fire – lions
Morava – Podhale, przełożony
Wings – Srpska
Pauzuje Liths
13 maja
Morava- Fire
Podhale – Lions
Liths – Wings
Pauzuje Srpska

20 maja
Fire – liths
Lions – Morava
Podhale – Srpska
Pauzuje Wings

3 czerwca
Srpska- Lions
Liths – Morava
Podhale  – Wings
Pauzuje Fire

17 czerwca
1-5, 2-6. 3-7, pauzuje nr 4 w kolejnosci w tabeli

24 czerwca
1-3, 2-4, 5-7, pauzuje nr 6

NASTIONAL SOCCER LEAGUE
(Sezon 2012)
Uwaga – Warta mecze domowe rozgrywa w Bensenville w piątki poprzedzające niedziele, o godz. 8 wieczorem, a Wisła ma mecze domowe przy Rver Rd.  & Lawrence w niedziele o godz. 11.30 a.m.

Major Division

29 kwietnia
Warta – Adria
Wisła – FC Steua

6 maja
Warta – Jahbat FC
Hellenic United White – Wisła

13 maja
Stare Byki Red – Warta
Brusfa SC – Wisła

20 maja
Warta – Brusfa SC
Wisła – Hellenic United Blue
3 czerwca
Warta – Albanian Stars
Wisła – Deportivo Colomex
10 czerwca
Deportivo Colomex – Warta
Wisła – Albanian Stars
17 czerwca
Warta – Gazelle SC
Stare Byki Red – Wisła

24 czerwca
Warta – Adria
Steaua – Wisła

Runda rewanżowa

5 sierpnia
Warta – Steaua
Wisła – Gazelle SC
12 sierpnia
Albanian Stars – Warta
Deportivo Colomex  – Wisła
19 sierpnia
Jahbat FC – Warta
Wisła – Hellenic United White

26 sierpnia
Warta – Hellenic United Blue
Wisła – Jahbat FC

9 września
Warta – Hellenic United Blue
Adria – Wisła

23 września
Gazelle SC – Warta
Wisła – Stare Byki Red

30 września
Warta – Wisła

7 października
Brusfa SC – Warta
Hellenjc United Blue – Wisła
Uwaga- terminy 29 lipca i 16 września zarezerwowane na rozegranie zaległych spotkań
Play-offs w drugiej połowie października

LOWELLFOOD’S LIGA PODHALAŃSKA
(Runda wiosenna sezonu 2011/2012)
Uwaga – pierwsze dwa mecze w kolejności – pocz godz. 10 a.m., trzeci i czwarty w kolejności – o godz. 12 p.m.
Pocąwszy od 22 kwietnia mecze rozgrywane są w Worth (skrzyż. 116 & Oak Park) – (to pierwszy i trzeci mecz w kolejności) oraz przy 1330 Smith Rd w Leomont (drugie i czwarte mecze kolejności)

15 kwietnia
Odrowąż – Halny
TechniCraft Podczerwone – Ratułów

22 kwietnia
Orawa – Ciche
Halny – Szaflary
Ratułów – Odrowąż
Czarni Czarny Dunajec- TechniCraft Podczerwone

29 kwietnia
Odrowąż – Orawa
Szaflary – TechniCraft Podczerwone
Ratułów – Czarny Dunajec
Ciche – Halny

6 maja
Halny – Orawa
TchniCrafft Podczerwone – Odrowąż
Ciche Czarny Dunajec
Szaflary – Ratułów

13 mają
Orawa – Ratułów
Odrowąż – Szaflary
TechniCraft Podczerwone – Ciche
Czarny Dunajec – Halny

20 maja
Czarny Dunajec – Odrowąż
TechniCraft Podczerwone – Halny
Szaflary – Orawa
Ciche – Ratułów

3 czerwca
Odrowąż – Ciche
Szaflary – Czarny Dunajec
Halny – Ratułów
Orawa – TchniCraft Podczerwone

STAWSKI SOCCER LEAGUE
Runda wiosenna sezonu 20111/2012

15 kwietnia

Jagiellonia – Lechia – 10 am – 31st/Central
Igloopol – Hetman – 10 am – Bensenville
Capitol – Polonez – 12 pm – Bensenville
Dabrovia – pauzuje

22 kwietnia

Hetman – Capitol – 10 am – 31st/Central
Polonez – Igloopol – 10 am – Bensenvile
Lechia – Dabrovia – 12 pm – Bensenville
Jagiellonia – pauzuje

29 kwietnia

Jagiellonia – Polonez – 10 am – 31st/Central
Hetman – Lech ia -10 am – Bensenville
Capitol – Dabrovia – 12 am – Bensenville
Igloopol – pauzuje

6 maja
Dabrovia – Igloopol – 10 am – 31st/Central
Polonez – Lechia – 10 am – Bensenville
Jagiellonia – Hetman – 12 pm – Bensenville
Capitol – pauzuje

13 maja

Polonez – Dabrovia 10 am – 31st/Central
Lechia – Capitol – 10 am – Bensenville
Igloopol – Jagiellonia – 12 pm – Bensenville
Hetman – pauzuje

20 maja
Capitol – Igloopol – 10 am – 31st/Central
Jagiellonia – Dabrovia – 10 am – Bensenville
Polonez – Hetman – 12 pm – Bensenville
Lechia – pauzuje

3 czerwca

Dabrovia – Hetman – 10 am – 31st/Central
Capitol – Jagiellonia – 10 am –
Lechia – Igloopol – 12 pm – Bensenville
Polonez – pauzuje

Autor:

-redaktor serwisu