Stawski Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League
 


- - - - - - MIEJSCE NA REKLAME - - - - - -

W czwartek losowanie grup w Turnieju 90-lecia Wisły Chicago


W najbliższy czwartek 39 czerwca w Alegra Banquet Hall (skrzyż. Irving Park & River Rd) o  godz 7 wieczorem nastąpi losowanie grup Turnieju 90-lecia Wisły Chicago. . Turniej rozegrany zostanie w kat. open, over-30, over-40 i over-50. A więc jeszcze do czwartku można zgłaszać zespoły. Czytaj dalej

artykul w dziale: piłka nożna

Wygrały tylko zespoły w over-48 Division


W Il. Metropolitan A. H. Soccer League  wygrały tylko nasze zespoły w najstarszej, over-48 Division  – Roya/Cracovia i Victoria . Oba mają już zapewniony udział w jesiennych play off.  Poważne braki kadrowe widać w Chciago Force i Cracovii over40, co oczywiście odbija się na wynikach. Kilka spotkań zostało przełożonych
Oto szczegóły Czytaj dalej

artykul w dziale: Il. Metropolitan A.H. Soccer League

Memory Cup dla Watry/Białki


Doroczny Memory Cup Lowell Foods Ligi Podhalańskiej dla uczczenia pamięc działaxczy Ligi – Tadeusza Pawlikowskiego, Zdzisława Domalika, Stanisława Maliowskiego i Stanisława Ogrodnego zakończył się sukcesem Watry/Białki. która w finale pokonała Czarny Dunajec rzutami karnymi. To spora niespodzianka, ale trzeba dodać, że w zespole Dunajca wystąpiło w  półfinale i finale zaledwie połowa jego zawodników, pozostali zostali dokooptowani z innych drużyn (m.in., Odrowąż, Halny). Tym niemniej sukces zespołu Adama Rabiańskiego – gratulacje dla niego i zawodników.
W półfinałach Watra/Białka wygrała „rzutem na taśmę” z Szaflarami, a Czarny Dunajec pokonał Odrowąż.
Oto wyniki Czytaj dalej

artykul w dziale: Sobieski liga Podhalańska

Błyskawica i Lechia/Romania


Wszystko wskazuje na to, że w walce o tytuł mistrza w Premier Soccer League najbardziej liczyć się będą – w “polskiej” sekcji Majr DIvision Lechia Romania, a w drugiej sekcji – pierwszy zespół Błyskawicy. Lechia zanotowała kolejną wygraną, tym razem z BH Lilies, pozostaje nadal bez porażki – ma na koncie tylko remis z Czarnymi Jasło. Błyskawica nie straciła jeszcze punktu. W niedziele pokonała w polonijnych derby Czarnych Jasło. Kolejny punkt  zdobyła Unia Chicago, ale tym razem pozostał niedosyt, bo przecież w tym meczu zespół  Łukasza Mikołajczaka prowadził już 3-0 i był  o krok od wygranej.
W First Division Polonez nareszcie w optymalnym składzie, z 17 piłkarzami do gry i  w efekcie wysoka wygrana z Red Devils, W następnym roku chcemy widzieć Poloneza w Major Division.
Oto szczegóły. Czytaj dalej

artykul w dziale: piłka nożna

Eagles traci dystans


W pojedynku czołgowych zespołów ligi Metropolitam Schwaben na wła-snym obiekcie podejmował Eagles. Kiedy do przerwy Eagles prowadził 2-0 , wyjpif wyronal na 2-2 a nadwie minuy  przed koncem  wydawało się ze on będzie zwciezca. Szkoda, że szansy na 3-0 nie wykorzystał Paweł Otachel. Wtedy byłoby już „po meczu”.
Gdy w drugiej połowie Schwaben uzyskało kontaktową bramkę, zgodnie  z oczekiwaniami ruszyło do ataku. Najpierw wyrównało na 2-2, a na dwie minuty przed końcem zdobyło zwycięską bramkę.
Szkoda tego spotkania i przegranej po naprawdę dobrej grze, chociaż sprawa mistrzostwa rozstrzygnie  dopiero jesienią.
SCHWABEN  – EAGLES 3-2 (0-2)
Bramki: Michael Kapusta Kuba  Gurgul

artykul w dziale: Metropolitan Soccer League

Polonijne derby na remis


Polonijne, piątkowe derby w lidze National: Wisła A – Wisłoka zakończyły  się podziałem punktów, co jest pewna niespodzianką,. Faworytem była bowiem Wisła.. Dzień wcześniej , w czwartkowy wieczór Warta wygrała z Jamstar, Trzeci nasz zespół w tej lidze – Wisla B, w niedzielę znaczne uległa rutyniarzom Adrii.
Teraz czeka nas w tej lidze lipcowa przerwa w rozgrywkach.
Oto szczegóły Czytaj dalej

artykul w dziale: National Soccer League

Wiecej w archiwum