Stawski Soccer League | Metropolitan Soccer League | National Soccer League | Liga Podhalanska | Il. Metropolitan A.H. Soccer League
 


- - - - - - MIEJSCE NA REKLAME - - - - - -

25 medali narciarzy TATRY SKi Club


Z powodu nieprzygotowanego stoku w La Crosse, kolejne zawody  z cyklu CMSC rozegrano  ponownie w Wilmot, gdzie tym razem śniegu było pod dostatkiem.  Ponownie dobrze spsiali się narciarze klubu TATRY którzy zdobki łącznie 25 medali. Najwięcej – po dwa złote krążki wywalczyli: Bronisław Orawiec i Marcin Mitka. As atutowy zespołu – Szymek Gąsienica Daniel startował tylko w niedzielę i wygrał pewnie slalom specjalny w Elicie.
Oto zdobywcy medali klubu TATRY (na pierwszym miejscu sobotni gigant, na drugim niedzielny salom) Czytaj dalej

artykul w dziale: narciarstwo

Hellenic pierwszym liderem


W niedzielę zainaugurowany został nowy sezon halowy w lidze Metropolita. Tytułu broni Eagles.  Już w  pierwszej kolejce doszło do spotkania mistrza z wicemistrzem, czyli Eagles z United Serbs. Było to ciekawe , stojące na dobrym poziomie widowisko, które jednak Eagles przegrał. W zespole widać było brak zgrania. Zadebiutowało w hali dwóch nastolatków z AAC Eagles Soccer Academy – Konrad Madej i bramkarz Adam Sempoch. Pierwszym liderem został Hellenic, który rozgromił Lions aż 11-0.
Oto  szczegóły Czytaj dalej

artykul w dziale: Metropolitan Soccer League

Bez zmian u siatkarzy


Kolejna runda spotkań w Polonijnej Lidze Siatkówki nie przyniosą zmian – na czele utrzymują się Luau USA i AAC Eages. Oba wygrały swoje spotkania, z tym że łatwiej, bowiem w dwóch setach uczyniła to Luau. Eagles miał pewne problemy – zwłaszcza w pierwszym secie – w pojedynku z Zahid, wzmocnionym kilkoma Serbami/. W drugiej partii AAC Eagles zaczął grać „swoje” i do niespodzianki nie doszło. W ostatnim pojedynku Wave wygrało po tie-breaku z DKM.
Oto wyniki Czytaj dalej

artykul w dziale: siatkówka

Kolejny remis Czarnych Jasło


W siódmej kolejce sezonu w Europa Lague kolejny remis zanotował lider – Czarni Jasło. Przed tygodnie stracili dwa punkty z Błyskawica u-23, a w niedziele zremisowali w derbowym pojedynku z Wisłą. Nie stracił natomiast punktów wicelider Wisłoka, która pewnie pokonała BH Lilies i tym samym zmniejszyła dystans do Czarnych Jasło do dwóch punktów. Drugi remis w tym sezonie zanotował inny z faworytów – Błyskawica..
W  First Division bez zmian – prowadzące w tabeli polonijne zespoły – Unia, Ja-giellonia i Polonez wygrały swoje spotkania. Przegrały – pomimo dobrej postawy- młode drużyny Eagles B i Wisły B.
Oto szczegóły Czytaj dalej

artykul w dziale: piłka nożna

Warta A nadal liderem


Siódma kolejka halowej ligi National nie przyniosła zmian w czołówce Cham-pions.  Wygrały prowadzące  zespoły – Warta i Albanian Stars. Cenną wygranę zanotowała Warta, która pokonała Albanię FC, zespół legitymujący się identycznym dorobkiem punktowym. Pewne zwycięstwo nad Czarnym Dunajcem zanotowali Albanian Stars; wygrał także Vikings, kolejny zespół liczący się w stawce. Wisła pauzowała.
Na prowadzeniu nadal Warta przed Albanian Stars Vikings – obie po 13 pkt i  Vikings 12 pkt;… 6. Czarny Dunajec 6 pkt; 7. Wisła 3 pkt. Dunajc 6 pkt; 7. Wisła 3 pkt Czytaj dalej

artykul w dziale: National Soccer League

Eagles rozpoczyna walkę w obronie tytułu


W najbliższą niedzielę 13 stycznia rozpoczyna rozgrywki halowa liga Metropoli-tan. W Major Division uczestniczy10 zespołów, w First Division – 8. W staw-=ce  jest tylko jeden polonijny klub – Eagles, który zresztą broni tytułu mistrza. Przed rokiem Eagles zajął zajął wprawdzie w regularnym sezonie drugie miejsce za Hellenic (gorszym bilansem bramek przy  równej ilości punktów), ale w finale play off pokonał United Serbs 8-3 i tym samym wywalczył tytuł. Czytaj dalej

artykul w dziale: Metropolitan Soccer League

Wiecej w archiwum